Dziewczyny też grają w nogę

W dniu 3.10.2017r. w Korszach odbył się Powiatowy Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej 5-cioosobowej w kategorii  dziewcząt. Dziewczęta z naszej szkoły dzielnie stawały czoła rywalkom ze szkół z Korsz, Kruszewca i Mołtajn. Ostatecznie nasze piłkarki  zajęły III miejsce.  Nie zabrakło ani sił, ani determinacji w walce o drugie miejsce, niestety zabrakło odrobiny szczęścia .

Ostateczna klasyfikacja :
1 m. SP Korsze
2 m. SP Mołtajny
3 m. SP Srokowo
4 m. SP Kruszewiec

Naszą szkołę reprezentowały  następujące zawodniczki :

Kasia Orłowska, Klaudia Bułas, Marysia Kuriata, Paulina Kurjata, Ania Paluszkiewicz, Wiktoria Boguta, Marika Sztychmiler,  Małgosia Kowalczyk.

Wielkie podziękowanie za wspaniałą walkę i niezwykłe emocje składa trener i opiekun :

Cezary Boroch.

 925 total views,  1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.