Sportowe zmagania

W dniach 6, 7 listopada 2017 r. w Korszach odbyły się eliminacje powiatowe turnieju „ Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy i dziewczęta w kategorii U-12. Jako pierwsi stanęli w szranki chłopcy, niestety nie udało się wyjść z grupy, a w klasyfikacji końcowej   nasi dzielni kopacze zajęli 5. miejsce. Ulegliśmy drużynie z Reszla 2-1, a gospodarzom 5-1. Na pociechę można dodać, iż nasi sportowcy godnie stawiali czoła przeciwnikom i z tych porażek na pewno wyciągniemy wnioski do dalszej pracy. Dużo lepiej wypadły nasze dziewczęta, zajmując 3. miejsce! Choć tu również nie obyło się bez porażek. Z drużyną z Korsz 0-3 i z drużyną z Drogosz 0-1.
Nasi waleczni piłkarze to : Mateusz Gehfeld, Aleks Halicki, Adrian Łoziak, Patryk Pękala, Jakub Wandzel, Dominik Kozłowski  oraz dziewczęta : Malwina Niska, Natalia Kowalska, Ola Wawer, Agnieszka Pietrasik, Zuzia Ręmbisz i  Karolina Kulesza.
Wielkie brawa dla Was za waleczność  i godne reprezentowanie Naszej szkoły .

Opiekun  Cezary Boroch.

 883 total views,  1 views today