Festiwal Jasełek w Kętrzynie

Dziś, 13 stycznia 2018 r., uczniowie naszej szkoły po raz 20 uczestniczyli w Festiwalu Jasełek w Bazylice Świętego Jerzego w Kętrzynie. Chwałę Panu Bogu oddały dwie grupy. Srokowskie Krasnoludki,  czyli: Alicja Kukuła, Piotr Weryk, Zuzanna Bagińska, Piotr Cal, Radosław Hatalak, Karolina Hryniewicka, Alan Huk, Michalina Kiełbasa, Oliwia Kmita, Zofia Kuzioła, Julia Mrówka, Wiktoria Ostrowska, Marcel Połubiński, Aleksandra Ciołek, Natalia Gzyl, Damian Kulik, Mikołaj Kuśmierczuk, Tymoteusz Pokusa, Karolina Szabla,  Michał Szmyglewski, Maria Dziadoń,  Zuzanna Ręmbisz, Martyna Hryniewicka,  Weronika Hatalak, Michaela Cyruliczek przygotowały montaż słowno- muzyczny pt.: ” Idziemy do Betlejem”, grupa starsza- Srokowiacy, w składzie: Maciej Boroch, Piotr Kukuła, Malwina Niska, Amelia Ossowska, Julia Stypik, Patrycja Modzelan, Klaudia Szmyglewska, Róża Kozłowska, Aleksandra Wawer, Natalia Kowalska, Dominik Kozłowski zaprezentowała przedstawienie pt.: „Boże Narodzenie u Szewca”. Obie grupy zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Jury podkreśliło, że do sukcesu przyczyniły się niezwykła  gra młodych aktorów oraz bogate dekoracje i piękne stroje wykonane przez rodziców z naszej szkoły. Opiekunem obu grup była p. Małgorzata Kowalska. Serdecznie wszystkim zaangażowanym w sukces naszych młodych artystów dziękujemy, choć szczególne podziękowania należą się: p. Cezaremu Borochowi, p. Annie Boroch i p. Karolinie Andruszkiewicz- Kukule oraz wszystkim rodzicom.

https://photos.app.goo.gl/KwXx8Ctlg9PaOGKx2

 970 total views,  1 views today