„Zawsze bądź szlachetny. Bądź do pomocy gotowy.”

Johann Wolfgang Goethe

Dnia 9 grudnia w Srokowskim Domu Kultury, odbył się już ósmy kiermasz charytatywny ozdób świątecznych, z którego zebrane środki przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację Natalii i Wojtka absolwentów Szkoły Podstawowej w Srokowie. Potrzebują pomocy więc ozdoby świąteczne przygotowane przez uczniów naszej szkoły, rodziców i nauczycieli zostały przekazane na ten cel. Organizatorkami akcji były p. Małgosia Kowalska i p. Ewa Kozłowska.

W przedsięwzięciu wzięli uczniowie z naszej szkoły. Wszystkim Wam za to gorąco dziękujemy. Wasze prace cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Stoiska wciąż były pełne kupujących. Dzięki temu zebraliśmy 1200 ( tysiąc dwieście złotych).

Nad sprzedażą,w dniu kiermaszu czuwali:
• Amelia Osowska,
• Aleksandra Wawer,
• Aleksandra Bagińska,
• Maciej Boroch,
• Piotr Kukuła,
• Natalia Kowalska,
• Malwina Niska,
• Róża Kozłowska

oraz nauczyciele:
• p. Iwanna Orynczak,
• p. Małgorzta Kowalska,
• p. Lucyna Żeliszczak,
• p. Beata Kozłowska,
• p. Daria Orynczak,
• p. Anna Boroch,
• p. Cezary Boroch.

Za czas energię, zaangażowanie i chęć niesienia pomocy serdecznie dziękujemy.

GALERIA  – KLIK

Autor: Ewa Kozłowska i Małgorzata Kowalska

 1,010 total views,  1 views today