Spotkanie ze Strażakiem

Dnia 18.12.2018r. naszą szkołę po raz kolejny odwiedził pan Paweł Wiśniewski- przedstawiciel Straży Pożarnej z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Kętrzynie. Pan Paweł opowiedział uczniom klas IV-VI o możliwych zagrożeniach w okresie zimowym oraz tym jak w tym czasie zachować bezpieczeństwo.

W ramach prezentu przekazał naszej szkole kalendarze Państwowej Straży Pożarnej na 2019r. Na odwrocie kalendarza znaleźć możemy informacje na temat Konkursów Kalendarzowych Państwowej Straży Pożarnej – konkursy indywidualne, na scenariusz gry terenowej, konkursy plastyczne oraz na spot filmowy. Więcej informacji na stronie internetowej Komendy Głównej PSP www.straz.gov.pl w zakładce aktualności/konkursy organizowane przez KG PSP.

Poprzednie spotkanie z panem Pawłem odbyło się 27.11.2018 i uczestniczyli w nim uczniowie klas I-III, którzy dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat zawodu strażaka oraz jakie niebezpieczeństwa niesie ze sobą ogień. Nie obyło się bez ciekawych eksperymentów!

GALERIA – KLIK

Panu Pawłowi serdecznie dziękujemy!

Magdalena Chodubska

 1,033 total views,  3 views today