Apel inny niż wszystkie

Dnia 28.03.2019r. odbył się apel inny niż wszystkie. Apel, podczas którego pożegnaliśmy nauczycielkę naszej szkoły Anetę Weredę. Pani Aneta zdecydowała się obrać inną ścieżkę zawodową i zakończyła swoją przygodę ze szkołą.

Wydarzenie to niosło ze sobą wiele emocji, nie obyło się bez łez wzruszenia. Apel rozpoczął się od powitania Gościa Honorowego przez p. Anetę Milewską. Następnie głos zabrała p. Dyrektor, która podsumowała wieloletnią przygodę p. Anety ze szkołą.  Odśpiewano piosenki przygotowane specjalnie dla p. Anety przez p. Barbarę Budrewicz, która zwieńczyła w ten sposób wieloletnią współpracę obu pań. Występy odbywały się przy akompaniamencie żywych instrumentów prowadzonych przez najbliższych p. Anety.  Miały też miejsce występy artystyczne i pokazy przygotowane przez uczniów naszej szkoły, absolwentów oraz nauczycieli. Po część oficjalnej głos zajęli zaproszeni goście oraz sama p. Aneta, która swoją wypowiedź podparła prezentacją multimedialną. Największe wzruszenia przyniosły pożegnania i życzenia składane osobiście przez uczniów i pracowników szkoły.

Pani Aneto, życzymy Pani, aby uśmiech nigdy nie znikał z Pani twarzy, aby każdy kolejny dzieł był nową przygodą, aby marzenia zawsze się spełniały. By nowa obrana przez Panią ścieżka nie była zbyt kręta  i doprowadziła Panią tam, gdzie szczęście nigdzie nie zgaśnie.

Cząstką Twego życia jesteśmy, więc o nas stale pamiętaj.
Bo my o Tobie będziemy, i w szarym dniu i od święta…

GALERIA – KLIK

Magdalena Chodubska

 1,386 total views,  1 views today