Spotkania profilaktycznie nie muszą być nudne!

Dnia 23.10.2019 odwiedził naszą szkołę teatr profilaktyczny Kurtyna z Krakowa. Pani Agata i Pan Kacper w sposób inny niż wszystkie wprowadzili nas w świat profilaktyki wskazując na szkodliwości wynikające z palenia papierów i e-papierosów, używania alkoholu i nadmiernego korzystania z technologii informacyjnej. Ponadto poruszono tematy odpowiedniego zachowania na zajęciach lekcyjnych, korzyści płynących z systematycznej nauki, zwrócono uwagę na konsekwencje płynące ze złych zachowań dzieci.

Uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w interaktywnym przedstawieniu zatytułowanym „Chcę być sobą”, a uczniowie klas I-III i wszystkie nasze Przedszkolaczki w spektaklu „Miś niegrzeczniś”.

GALERIA – KLIK

Magdalena Chodubska

 619 total views,  1 views today