Świąteczna paczka dla Maćka

Nasza szkoła dołączyła do akcji pola nadziei, której kolejnym krokiem było stworzenie bożonarodzeniowej paczki dla podopiecznego hospicjum. Od początku grudnia zaczęliśmy zbierać dla chłopca upominki. Maciek ma 14 lat, to bardzo ciężko chory chłopiec, który zmaga się z nieuleczalną, genetyczną choroba. Chłopiec jest leżący a jego rodzice prosili o artykuły takie jak: środki hypoalergiczne do higieny tj. żele, mydła, olejki, balsamy, chusteczki nawilżane oraz słodycze.

W środę 18 grudnia została przekazana paczka świąteczna dla Maćka. Udało nam się zebrać bardzo dużo artykułów. Dwa ogromne kartony trafiły do chłopca wraz z kartką z życzeniami od dyrekcji, grona pedagogicznego oraz uczniów. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy zechcieli dołączyć się do akcji. Nasza szkoła przekazała, również nakrętki, które zbieraliśmy od początku roku szkolnego.

Taka pomoc jest możliwa tylko i wyłącznie dzięki zaangażowaniu i wsparciu wszystkich Rodziców naszej szkoły.
Dziękujemy!
GALERIA – KLIK
Organizatorzy
Katarzyna Jędrzejewska
Martyna Pawłusewicz
Justyna Kuriata

 729 total views,  1 views today