Bajkowa choinka

Dnia 16.01.2020 nasza szkoła zamieniła się w „Niesamowitą Krainę Bajek”. Nauczyciele przygotowali dla dzieci różne atrakcje. W szkole od rana unosił się zapach świeżo prażonego popcornu i waty cukrowej, które okazały się wielkim hitem wśród dzieci. Grupy przedszkolne oraz uczniowie klas I-III bawili się pod okiem animatorów grupy Hokus Pokus. Podczas zabaw i tańców dzieci zostały odwiedzone przez Elfy oraz bałwanka Olafa, którego obecność sprawiła, że na wielu twarzach pojawił się uśmiech. Nasi uczniowie podczas balu mogli nie tylko poczęstować się watą i popcornem, ale również wykonać sobie bajecznie kolorowy tatuaż jak i skorzystać z możliwości pomalowania twarzy. Gdy bal miał się ku końcowi na sali pojawił się Mikołaj, który wręczył dzieciom upominki oraz Elf puszczający czarodziejskie bańki. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy około godziny 12-tej młodsza część uczniów udała się do domów, a na ich miejsce wkroczyli uczniowie klas IV-VIII. Na rozpoczęcie zabawy przeprowadzono test wiedzy na temat bajek zarówno tych starych jak i całkiem nowych. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą, co zostało nagrodzone słodkim upominkiem. Podczas dyskoteki odwiedził nas pan Karol Tomczak instruktor tańca, który zaprezentował naszym uczniom kilka kroków oraz zatańczył z nimi stworzony przez siebie układ. Wszyscy świetnie się bawili i z uśmiechem na twarzy udali się do swoich domów.

Dziękujemy za pomoc i wsparcie przy zorganizowaniu balu dla Rady Rodziców, pani Ewy Kozłowskiej i sklepiku szkolnego, pani Kasi Jędrzejewskiej, panu Cezaremu Boroch oraz Firmie Sante.

GALERIA – KLIK
GALERIA – KLIK
Organizatorzy:
Beata Kozłowska
Jarosław Andrulonis
Martyna Pawłusewicz
Magda Gradowicz
Justyna Kuriata

 808 total views,  2 views today