Miło mi poinformować o wynikach konkursu plastycznego „Ptaki wokół nas”, który był zorganizowany przez Mazurski Park Krajobrazowy. W konkursie uczestniczyły 203 prace. W kategorii 11-15 lat wyróżnienie zdobyła uczennica naszej szkoły Nikola Sapela (klasa V). Oprócz Nikoli swoje prace o ptakach przygotowało 10 innych uczniów z klas I – VIII. Dziękuję za udział w konkursie i gratuluję Nikoli sukcesu 🙂

                                                                                  Zapraszam do kolejnych konkursów 🙂

                                                                                                         Beata Beyer

Tu link do wyników ze strony Mazurskiego Parku Krajobrazowego:

https://mpk.warmia.mazury.pl/wyniki-konkursu-plastycznego-ptaki-wokol-nas 

Galeria prac uczniów z naszej szkoły:

Loading