KADRA
Rok szkolny 2023/2024
L.p. | Imię i nazwisko | Pełnione funkcje |
1. | Karolina Andruszkiewicz- Kukuła | dyrektor szkoły |
2. | Ewa Kozłowska-Tatol | wicedyrektor szkoły |
3. | Jarosław Andrulonis | nauczyciel fizyki, informatyki, techniki |
4. | Alicja Barul | nauczyciel muzyki, świetlica |
5. | Beata Beyer | nauczyciel biologii, chemii, geografii |
6. | Anna Boroch | wychowawca i nauczyciel wspomagający klasy VIb, pedagog specjalny |
7. | Cezary Boroch | wychowawca klasy Va, nauczyciel wychowania fizycznego, historii, EDB |
8. | Irena Drabyk | wychowawczyni klasy IIa, nauczyciel wychowania fizycznego |
9. | Elżbieta Enko-Myroniuk | nauczyciel świetlicy i religii ewangelickiej |
10. | Małgorzata Grycewicz | wychowawczyni klasy IVb nauczyciel wspomagający klasy IVb |
11. | Anna Hypki | nauczyciel języka polskiego |
12 | Agata Jankowska | pedagog |
13. | Paulina Jarosz | nauczyciel wspomagający |
14. | Wojciech Jasionowicz | nauczyciel plastyki, nauczyciel wspomagający klasy VII |
15. | Anna Jurgiełajtis | psycholog |
16. | Kornelia Kowalska | nauczyciel wspomagający |
17. | Małgorzata Kowalska | nauczyciel religii |
18. | Janusz Kozikowski | nauczyciel religii |
19. | Beata Kozłowska | nauczyciel matematyki |
20. | Kamila Kubot | wychowawczyni klasy IVa, nauczyciel języka angielskiego |
21. | Halina Kukuła | logopeda |
22. | Piotr Łastówka | nauczyciel wychowania fizycznego |
23. | Urszula Łojewska | wychowawczyni klasy VIa, nauczyciel języka polskiego |
24. | Anna Małecka | wychowawczyni oddziału 3-4-latków |
25. | Aneta Milewska | wychowawczyni klasy IIIb |
26. | Zbigniew Mirocha | wychowawca klasy VIII, nauczyciel języka angielskiego |
27. | Danuta Mudryk | nauczyciel matematyki |
28. | Daria Oryńczak | wychowawczyni klasy I, nauczyciel religii grekokatolickiej |
29. | Dorota Oryńczak | wychowawczyni grupy 4-5 latków, |
30. | Natalia Oryńczak | nauczyciel języka ukraińskiego |
31. | Lucyna Pelc | wychowawczyni klasy III a, nauczyciel przyrody |
32. | Aneta Pietrzyk | nauczyciel bibliotekarz |
33. | Katarzyna Sałyk | wychowawczyni klasy VII, nauczyciel przyrody, historii, WOS, WDŻ |
34. | Karolina Senio | wychowawczyni klasy V b, nauczyciel wspomagający |
35. | Katarzyna Szymańska | świetlica |
36. | Krystyna Ślubowska | wychowawczyni oddziału 6-latków |
37. | Agnieszka Święta-Łastówka | wychowawczyni klasy II b |
38. | Jadwiga Zając | nauczyciel wspomagający klasy V a |