Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się 26.06.2026 r. o godz. 8.30 w małej sali gimnastycznej.

Uroczystość rozpocznie się wspólnym apelem podsumowującym mijający rok  pełen nauki,  pracy, osiągnięć i niezapomnianych chwil. Z tej okazji wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy.

Po zakończeniu apelu uczniowie udadzą się wraz z wychowawcami do swoich klas, gdzie odbędzie się wręczenie świadectw oraz podsumowanie roku szkolnego.

Zapraszamy uczniów, rodziców oraz nauczycieli do wspólnego udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.
Odjazdy ok. godz.11.30.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

 

 

Loading