| Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie! Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się 26.06.2026 r. o godz. 8.30 w małej sali gimnastycznej. Uroczystość rozpocznie się wspólnym apelem podsumowującym mijający rok pełen nauki, pracy, osiągnięć i niezapomnianych chwil. Z tej okazji wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy. Po zakończeniu apelu uczniowie udadzą się wraz z wychowawcami do swoich klas, gdzie odbędzie się wręczenie świadectw oraz podsumowanie roku szkolnego. Zapraszamy uczniów, rodziców oraz nauczycieli do wspólnego udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
| |
![]()