W ramach „tygodnia Bezpieczeństwa” naszą szkołę odwiedzili profilaktycy z projektem Pogromcy Mitów. Wydarzenie łączyło formę artystyczną z treściami wzmacniającymi odporność psychiczną młodych ludzi oraz promującymi wartościowe postawy. Artystyczny projekt profilaktyki uzależnień poprowadzony był przez pedagoga i profilaktyka społecznego oraz doświadczonego i certyfikowanego instruktora terapii uzależnień pana Artura Kacprzaka. Nad artystyczną oprawą wokalno-muzyczną czuwał profesjonalny Realizator dźwięku i producent muzyczny. Treści merytoryczne i wizualne programu opracował magister pedagogiki oraz wieloletni profilaktyk społeczny oraz doświadczony nauczyciel – wychowawca pan Jacek Nerkowski.
Projekt zrealizowano przy współpracy z Centrum Usług Społecznych w Srokowie i współfinansowaniu przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Srokowie. Dziękujemy serdecznie za owocną współpracę.
BĄDŹCIE BEZPIECZNI I PODEJMUJCIE DOBRE DECYZJE!
Zespół d/s pomocy psychologiczno-pedagogicznej: Agata Jankowska, Anna Boroch, Anna Jurgiełajtis
![]()