23 czerwca grupa maluszków odwiedziła Centrum Usług Społecznych
w Srokowie. Jest to miejsce, gdzie można uzyskać pomoc – bez konieczności
chodzenia do urzędu czy innych placówek. 
Panie pracujące w tej instytucji bardzo miło, życzliwie opowiedziały
przedszkolakom o swojej pracy. Wspomnieliśmy także, że podczas wakacji
dzieci powinny bezpiecznie spędzać czas ze swoimi rodzicami, opiekunami.
Na zakończenie spotkania słodki poczęstunek umilił dzieciom czas. Serdecznie
dziękujemy wszystkim paniom pracującym w CUS-ie za tak serdeczne przyjęcie
przedszkolaków.

Wychowawczyni Anna Małecka

Loading