Zagrajmy w grę, która zyskała ogromną popularność na całym świecie. Rummikub ma wszystkie elementy, które sprawiają, że jest niesamowita:
-posiada proste zasady,
-rozgrywka jest szybka,
-każda gra jest inna,
-łączy w sobie element szczęścia i strategii.
Grając w Rummikub zanurzamy się w fascynujący świat strategii i liczb. Poza strategią gra ta promuje interakcję społeczną, ponieważ gracze muszą konkurować i współpracować ze sobą, aby osiągnąć cel. To sprawia, że Rummikub jest idealnym wyborem na rodzinne i przyjacielskie spotkania i imprezy.
Przyłączyliśmy się do grona fanów Rummikuba.

W naszej szkole 12 marca odbył się I etap turnieju. Ku naszemu ogromnemu zadowoleniu do rozgrywek przystąpiło, aż 60 uczniów z klas IV-VIII. Wyłoniono 15 osób, które przystąpiły 26 marca do II etapu, a czworo zwycięzców do III etapu turnieju.
I miejsce Barbara Burszka klasa VIa
II miejsce Adam Januszewski klasa Vb
III miejsce Zuzanna Skrzypa klasa VIb
IV miejsce Gabriela Kowalska klasa VIIIa
Gratulujemy serdecznie:-)
Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody w postaci gier i gadżetów wręczone przez Panią Dyrektor. Nagrody ufundowała Rada Rodziców – dziękujemy:-)
Miło nam poinformować, że organizatorem I Powiatowego Turnieju Rummikub jest nasza szkoła. Cały zwycięski zespół będzie nas reprezentował w tym turnieju. Mocno trzymamy kciuki, życzymy dobrej zabawy, poznania fanów tej gry z innych szkół powiatu oraz sukcesów w przyjaznej rywalizacji.

Organizatorzy Szkolnego Turnieju Rummikub
Beata Kozłowska
Karolina Senio
Danuta Mudryk

Loading