Dnia 26 maja wspólnie z klasą VIIa pod opieką pani Haliny Kukuły, Małgorzaty Grycewicz i Ewy Kozłowskiej-Tatol, pojechaliśmy na wycieczkę do Olsztyna. Naszej grupie towarzyszyła także bardzo sympatyczna przewodniczka. Zaraz po zbiórce, która odbyła się o godzinie 8:00, wyruszyliśmy w drogę.

Po dojechaniu na miejsce zatrzymaliśmy się niedaleko Rynku na Starym Mieście, przez który mieliśmy okazję przejść, gdy zmierzaliśmy do naszej pierwszej atrakcji, centrum rozrywki „Ale Zebra”.  Mieliśmy okazję zrobić swoją własną pizzę z wybranymi przez nas dodatkami, a następnie ją zjeść, zagrać w laserowy paintball oraz spróbować swoich umiejętności grając na różnego rodzaju grach. Czas minął nam niestety bardzo szybko i niedługo potem byliśmy już w drodze do Escape Roomu.

Na miejscu mieliśmy do wyboru sześć pokoi: Apokalipsa, Upiór z Alt Allenstein, Napad na bank – Dziki Zachód, Komnata Czarnego Pana, Zbrodnia w domu leśniczego, Ostatni lodowiec. Na rozwiązanie wszystkich zagadek i wyjście z danego pomieszczenia mieliśmy tylko 60 minut, więc towarzyszyła nam mała adrenalina, która mieszała się z podekscytowaniem.

Kolejną atrakcją na naszej liście było Centrum Handlowe Aura, w którym po krótkiej zbiórce i upewnieniu się, że nikt się nie zgubił, każdy się rozdzielił rozpoczynając tym samym  swoje zakupy. Dużo z nas postanowiło poszukać idealnego prezentu dla swoich mam z okazji ich święta, które wypadało akurat w dniu naszej wycieczki. Po dwóch godzinach ciągłej wędrówki między sklepami przyszedł czas, abyśmy udali się na seans do kina Helios, które również znajdowało się w galerii. Tam obejrzeliśmy  film pt.” Doktor Strange w multiwersum obłędu”.
Po zakończonym seansie opuściliśmy galerię i udaliśmy się w stronę autobusu. Doświadczyliśmy wielu wrażeń, więc byliśmy zmęczeni. Pomimo to nikomu uśmiech nie schodził z twarzy podczas powrotu do domu. Dobrze wspominamy ten dzień i mamy nadzieję na więcej tego typu wyjazdów.
                                                                  
                                                                                          Natalia Gzyl
                                                               
                                                                         Wiktoria Perfikowska klasa VIIb

                                     


                                                                   

Loading