SPRAWOZDANIE ZE SPOTKANIA
INTEGRACYJNEGO KL. IIIA I KL. IIIB
SP w SROKOWIE

10 czerwca 2022r. odbyło się wspólne spotkanie integracyjne klas trzecich, na które bardzo licznie przybyli rodzice uczniów z obu klas. Gościliśmy również dyrektora p.Piotra Łastówkę, który był w podwójnej roli (także rodzic) oraz przyszłych wychowawców naszych uczniów p. Karolinę Senio i p. Cezarego Borocha.

W tak sympatycznym gronie przedstawiłyśmy kilka informacji z życia klas i zaprosiłyśmy do wspólnych zmagań sportowych. Jako pierwszy odbył się mecz piłki nożnej, synowie przeciw ojcom. Mecz sędziował p. Adam Makar, za co bardzo dziękujemy.

Po ciekawym, pełnym wrażeń i emocji meczu, wszyscy udaliśmy się na ognisko przygotowane przez rodziców. Trójki klasowe zakupiły prowiant i zorganizowały pieczenie kiełbasek. Pan Janusz Januszewski zadbał o oprawę muzyczną.

Po wspólnej biesiadzie przy ognisku, zaprosiłyśmy na boisko dziewczęta i ich mamy, a nawet ciocie, które także przybyły na nasze spotkanie. Tam odbył się mecz w dwa ognie.

Około godz. 20:00 wszyscy rodzice odjechali, natomiast dzieci zostały na wyczekaną „nocowankę w szkole”. Pomimo zmęczenia dzieci samodzielnie przygotowały miejsce swojego noclegu w sali gimnastycznej. Przed snem odbyła się projekcja filmu. Następnego dnia każdy sam przygotował sobie śniadanie.

Na koniec dzieci rozegrały jeszcze pożegnalny mecz na orliku. Około godz. 9.00 rodzice zaczęli przyjeżdżać po swoje pociechy. Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni i wcale nie chcieli wracać do domu.

W spotkaniu wzięło udział 28 uczniów i bardzo licznie ich rodzice. Do większości dzieci byli obydwoje rodzice. Wszystkich uczestników spotkania było około 80 osób.

Wychowawcy klas
Irena Drabyk – IIIa
Agnieszka Święta -Łastówka – IIIb

Galeria: klik

Loading