Zapraszam dzieci najmłodsze i trochę starsze do udziału w konkursie związanym z obchodami  „Światowego Dnia Pluszowego Misia” przypadającego 25 listopada.

Konkurs rozpoczyna się 03.11.2022 r., i trwać będzie do 18.11.2022r., skierowany jest do następujących grup:

„Pluszowy Miś”portret misia
Punkt Przedszkolny „Stokrotka” i grupa „Szuwarki” przy Szkole Podstawowej w Srokowie. Dzieci przy niewielkim udziale rodzica wykonują portret misia, dowolną techniką plastyczną na kartce z bloku technicznego formatu A4 (praca płaska).

 „Miś – Eko”
Oddział zerowy i klasa I – zbiorowa praca plastyczna przedstawiająca EKO – MISIA wykonana przez grupę/klasę w formie przestrzennej z materiałów nadających się do recyklingu (zastosowanie materiałów jest dowolne). Grupa/klasa dostarcza jedną pracę na konkurs.

„Pluszowy Miś” – konkurs literacki organizowany we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną  w Srokowie:
Klasy II – III – konkurs indywidualny. Tematem prac konkursowych jest napisanie wiersza o misiu. Praca nie może być krótsza niż 8 linijek. Wiersze dostarczone na konkurs należy napisać samodzielnie. Prace zapożyczone z Internetu nie będą dopuszczone do konkursu.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest u wychowawców. Dodatkowo regulamin konkursu literackiego dostępny jest w Gminnej Bibliotece Publicznej w Srokowie.

                                                                                                                                         Dorota Oryńczak

Loading