Dziś, w czwartek 22 grudnia, przeżywaliśmy w naszej szkole wigilijne spotkanie. W pięknej, nastrojowej scenerii były życzenia, śpiewanie kolęd i poczęstunek pachnącymi piernikami.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji, uczniom, rodzicom i naszym seniorom składami życzenia radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. A Nowy 2023 Rok niech będzie dla nas wszystkich lepszy, szczęśliwszy i bogatszy w piękne chwile 🙂

                                                              

Wieczór wigilijny

to szczególny moment w całym roku, jeden z najbardziej uroczystych i wzruszających. W szkole tak jak i w naszych domach przeżywamy go wspólnie, bo przecież spędzamy ze sobą mnóstwo czasu i jesteśmy sobie bardzo bliscy. 22 grudnia 2022 r. nauczyciele, dyrekcja, pracownicy i uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym apelu wigilijnym. Choć w znacznie okrojonym składzie, odbył się on w miłej i radosnej atmosferze. Uczniowie w lirycznych słowach, śpiewając kolędy  i pastorałki ukazali zebranym istotę nadchodzących świąt. To czas szczególnej bliskości, miłości oraz radości płynącej z narodzenia Bożej Dzieciny. Były także życzenia i wspólne śpiewanie kolęd. Wicedyrektor pan Piotr Łastówka podziękował organizatorom za przygotowanie apelu oraz złożył wszystkim serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.  Na zakończenie Wszyscy zaśpiewali kolędę trzymając się za ręce, a organizatorzy poczęstowali uczestników pysznymi pierniczkami. Wigilia upłynęła nam naprawdę w iście świątecznym nastroju.

Organizatorzy:

Małgorzata Grycewicz, Daria Oryńczak, Kornelia Kowalska, Małgorzata Kowalska, Janusz Kozikowski, Elżbieta Enko-Myroniuk

 

Loading