Matematyka może być przyjemnością:) TAK, TAK, TAK!!!

Polecam Wam stronę matematykaprzyjazna.pl, znajdziecie tam wszystko, co jest potrzebne, aby zrozumieć i polubić matematykę. Wszystko w jednym miejscu, dostępne o każdej porze i na dowolnym urządzeniu TIK. 

Każdy z nas musi sam dojrzeć do umiejętności samodzielnego uczenia się. Nikt nie zrobi tego za nas:) Albo ktoś chce się uczyć, albo…

Zatem nie traćmy  czasu i rozwijajmy swoje szare komórki, a to zaprocentuje w przyszłości. Uwierzcie, że warto uczyć się przez całe życie. Każdego dnia każdy z nas uczy się czegoś nowego, ciekawego, czegoś, co pomaga nam rozwijać nasze talenty i umiejętności.

Nie uczcie się przez długi czas jednego przedmiotu, ale przeplatajcie zagadnienia z języka polskiego zadaniami z matematyki i słówkami z angielskiego tak, by nauka nie była nużąca. Nasz mózg nie męczy się, lecz nudzi. Warto dostarczać mu wciąż nowych wyzwań.

Człowiek uczy się, bo jest ciekawy świata. Matematyka często wymieniana jest jako najmniej lubiany przedmiot, a nauczyciel matematyki, to ten, który dużo wymaga:))). Dlaczego pokutuje pogląd, że królowa nauk jest wiedzą tajemną, przeznaczoną tylko dla wybranych. Czy istnieją sposoby, które pokażą nam jak być dobrym z matematyki? Albo jak skutecznie nauczyć się matematyki?

Na stronie matematykaprzyjazna.pl,  znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, aby pokochać matematykę:)

Loading