Uczniowie naszej szkoły brali udział
w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR.

W dniu 17 marca, 37 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Kangurze, w czterech kategoriach: Żaczek, Maluch, Beniamin i Kadet. Matematycznie zakręceni są wśród nas 😀 Mamy wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR.

Miło nam poinformować, że:
Alicja Sapela
uczennica klasy II b uzyskała WYRÓŻNIENIE
Alu, BRAWO TY!

Piotr Weryk
uczeń klasy VIII a
po raz kolejny uzyskał WYRÓŻNIENIE
Piotrek BRAWO TY!

Gratulujemy i bardzo cieszymy się, bo to jeden z najtrudniejszych konkursów matematycznych. Wszystkim, którzy brali w nim udział, życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym. Pamiętajcie będą nowe konkursy i nowe wyzwania 

                                                                               Szkolni koordynatorzy konkursu
                                                                              Beata Kozłowska i Danuta Mudryk

                    GALERIA ZDJĘĆ

 

 

Loading