Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji “Szkoły Pełne Talentów”, organizowanej przez sieć sklepów Lidl. W Polsce do drugiej edycji zgłosiło się ponad 10 000 szkół. Akcja trwała od 01.09.2023 do 19.11.2023 r.
             Uczniowie, nauczyciele oraz osoby spoza szkoły przekazywali naszej placówce Talenciaki, które można było otrzymać za minimum 50 zł wydane na zakupy zawierające co najmniej jeden owoc lub warzywo. Cieszył nas każdy dodatkowy kupon, ponieważ to szansa na bardziej atrakcyjne nagrody. Mieliśmy utrudnione zadanie ze względu na niedużą liczbę uczniów w naszej szkole. Jednak dzięki zaangażowaniu w to przedsięwzięcie, wspólnymi siłami udało nam się zebrać 1280 Talenciaków.
Wymieniliśmy je na dużą pufę gruszkę. Zostanie ona wykorzystana do odpoczynku w świetlicy szkolnej. 

Wszystkim osobom, które włączyły się do akcji i przekazały naszej szkole Talenciaki serdecznie dziękujemy. Macie prawdziwą moc pomagania!

                                                        Paulina Jarosz

Loading