Bezpłatna światowej klasy edukacja dla każdego, w dowolnym miejscu.Khan Academy jest organizacją non-profit, której celem jest zmiana edukacji na lepszą poprzez zapewnienie swobodnego dostępu do światowej klasy edukacji wszędzie i każdemu. Wszystkie zasoby witryny są dostępne dla każdego.

Nie ma znaczenia, czy jesteś studentem, nauczycielem, rodzicem, dorosłym, który wraca do edukacji po 20 latach, po prostu znajdziemy dla Ciebie ciekawe tematy. Wszystkie materiały i funkcje Khan Akademy są dostępne całkowicie za darmo!

Uczniowie mogą korzystać z bogatej biblioteki wideo, interaktywnych wyzwań oraz ocen z dowolnego komputera z dostępem do internetu. Jest to kompletne narzędzie edukacyjne, które dostosowuje się do Twojego tempa nauki, dynamiczny system uzyskiwania pomocy, własny spersonalizowany profil, punkty i odznaki, którymi mierzony jest Twój postęp.

Kahoot to bezpłatna platforma do tworzenia i przeprowadzania interaktywnych quizów. Wykorzystaj urządzenia mobilne swoich uczniów i zaplanuj ciekawą lekcję. Układając pytania można skorzystać z opcji wstawiania zdjęć lub fragmentów filmów z YT.
Portal mInstructor oferuje specjalny system zarządzania treścią, który pozwala nauczycielom publikować własne niestandardowe zasoby w Repozytorium publicznym i udostępniać je innym użytkownikom serwisu.
Zasoby opublikowane w Repozytorium są podzielone według:
1. Etapu edukacyjnego
2. Przedmiotu
3. Podstawy programowej

Platforma mCourser oferuje intuicyjny w obsłudze system do tworzenia interaktywnych zadań dla uczniów wyposażony w narzędzia do generowania szczegółowych raportów z wynikami oraz wspierający efektywne monitorowanie postępów w nauce przy indywidualnym podejściu do każdego ucznia. Utworzone zadanie automatycznie pojawi się w przestrzeni Utworzone zadania w profilu nauczyciela oraz w sekcji Otrzymane zadania w profilu ucznia. Stwórz wirtualną klasę, zadawaj zadania i monitoruj wyniki, korzystaj z możliwości głosowania na żywo! Pokaż uczniom, że nauka może być ciekawa!

Learning Apps jest aplikacją Web 2.0 wspierającą proces uczenia się i nauczania za pomocą małych interaktywnych modułów. Istniejące moduły mogą być bezpośrednio wykorzystywane w nauczaniu, lub też zmieniane lub tworzone przez użytkowników w Internecie.

 


E podręczniki są największym zbiorem bezpłatnych zasobów edukacyjnych w Polsce. Można z nich korzystać w każdej chwili, w każdym miejscu, w Polsce i za granicą, za pomocą komputera, laptopa, tabletu, telefonu. Działają we wszystkich systemach operacyjnych i przeglądarkach internetowych. Wspierają nowatorski sposób nauczania, edukację, która nie nuży, jest atrakcyjna dla ucznia. Stąd bogactwo multimediów oraz niewyczerpany zbiór zadań interaktywnych.

Bezpłatne oprogramowanie matematyczne do samodzielnego uczenia się inauczania. Jest systematycznie rozwijane przez Markusa Hohenwartera i międzynarodowy zespół programistów. Łączy w sobie geometrię, algebrę i analizę matematyczną. GeoGebra służy do dynamicznej wizualizacji zagadnień matematycznych. Użytkownik może zmieniać rozmaite wartości obiektów, które stworzył i obserwować jak te zmiany wpływają na inne obiekty, które są z nim powiązane. Bez wątpienia program ten może uatrakcyjnić zajęcia edukacyjne oraz pomóc uczniom w pracy domowej.Program GeoGebra można pobrać ze strony: https://www.geogebra.org/download 

Loading