20 stycznia w naszej szkole odbył się BAL KARNAWAŁOWY. Wszyscy uczniowie począwszy od przedszkola do klasy VIII przyszły do szkoły przygotowane inaczej niż zwykle. Tego dnia w szkole dominowały maski, kapelusze, przepiękne kreacje karnawałowe i pomalowane twarze. Zabawę rano w sali gimnastycznej, która w tym dniu, za sprawą specjalnej dekoracji, zamieniła się w salę balową rozpoczęły młodsze klasy.

Po krótkim wystąpieniu Pani Dyrektor, która uroczyście otworzyła naszą imprezę, rozpoczęły się występy artystyczne. Poszczególne grupy prezentowały tańce, wiersze, inscenizacje i scenki. Wszyscy mali artyści byli nagradzani gromkimi brawami dziatwy szkolnej oraz Rodziców, którzy licznie przybyli na naszą uroczystość.

          Po występach rozpoczęła się wspólna zabawa prowadzona na początku przez organizatorów, którzy później przekazali pałeczkę animatorom z formy Hokus Pokus.  Profesjonalnie prowadzone zabawy przy muzyce sprawiły, że tegoroczny bal karnawałowy wzbudził u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. Olbrzymie zainteresowanie wśród dzieci wywołało wejście wieeeelkiej 🙂   pandy. Każdy chciał pogłaskać lub chociaż dotknąć tego niecodziennego gościa. Najwięcej szalonej zabawy było podczas „wariacji ze srebrnym papierem”.

Podczas balu, zarówno dzieci jak i dorośli, mogli zjeść małe „co nieco” w kawiarence, w której czekały pyszne ciasta przygotowane przez Rodziców. Poza tym każdy uczestnik zabawy otrzymał drobny słodki upominek ufundowany przez Radę Rodziców.

        Kiedy zabawa dobiegła końca, dzieci opuszczały salę zmęczone, ale w szampańskich nastrojach. Z pewnością był to dobry początek rozpoczynających się ferii zimowych.

            Również klasy IV-VIII rozpoczęły miłym akcentem ferie. Starsze klasy bawiły się przy dobrej muzyce, którą umilił koncert naszych uczennic z gitarą elektryczną w tle. Uczniowie mieli szansę wykazać się swoją wiedzę w turnieju wiedzy o szkole. Dla osób nie będących fanami muzyki zorganizowane były gry karciane przy stolikach. W trakcie imprezy odbyło się kilka konkursów, do których uczestnicy zabawy podeszli z wielkim entuzjazmem.

        Bardzo serdecznie dziękujemy Dzieciom i ich Wychowawcom za ciekawy program artystyczny, Rodzicom za upieczenie ciast, przygotowanie dzieci i obecność na balu, Radzie Rodziców za dofinansowanie naszej imprezy i poprowadzenie kawiarenki, Panu Cezaremu Borochowi za pomoc przy dekoracji i nagłośnieniu oraz wszystkim uczniom zaangażowanym w dekorowanie sali.

Organizatorzy:

Zbigniew Mirocha

Daria Oryńczak

Dorota Oryńczak

Martyna Pawłusewicz

Agnieszka Pelc

Karolina Senio

 

TU- ZDJĘCIA

 

 

Loading