Rok szkolny 2023/2024
L.p. | Imię i nazwisko | Dzień tygodnia | Czas trwania konsultacji (lekcja) | Miejsce konsultacji |
1. | Karolina Andruszkiewicz-Kukuła | piątek | 5 | Gabinet dyrektora |
2. | Ewa Kozłowska-Tatol | czwartek | 6 | Gabinet dyrektora |
3. | Jarosław Andrulonis | poniedziałek | 7 | Sala nr 17 |
4. | Alicja Barul | piątek | 1 | Pokój nauczycielski |
5. | Beata Beyer | wtorek | 6 | Sala nr 14 |
6. | Anna Boroch | środa | 7 | Sala nr 9 |
7. | Cezary Boroch | czwartek | 7 | Pokój nauczycielski |
8. | Irena Drabyk | wtorek | 5 | Pokój nauczycielski |
9. | Elżbieta Enko-Myroniuk | środa | 7 | Pokój nauczycielski |
10. | Małgorzata Grycewicz | środa | 4 | Pokój nauczycielski |
11. | Anna Hypki | poniedziałek | 7 | Sala nr 20 |
12 | Agata Jankowska | piątek | 7.15-8.00 | Sala nr 12 |
13. | Paulina Jarosz | wtorek | 3 | Pokój nauczycielski |
14. | Wojciech Jasionowicz | czwartek | 5 | Pokój nauczycielski |
15. | Anna Jurgiełajtis | poniedziałek | 11.15-12.00 | Sala nr 12 |
16. | Małgorzata Kowalska | wtorek | 6 | Pokój nauczycielski |
17. | Janusz Kozikowski | czwartek | 6 | Sala nr 14 |
18. | Beata Kozłowska | piątek | 4 | Pokój nauczycielski |
19. | Kamila Kubot | czwartek | 7 | Sala nr 15 |
20. | Halina Kukuła | czwartek | 2 | Sala nr 8 |
21. | Piotr Łastówka | wtorek | 14.35-15.20 | Pokój nauczycielski |
22. | Urszula Łojewska | czwartek | 7 | Sala nr 16 |
23. | Anna Małecka | poniedziałek wtorek | 7.30-8.00 7.30-8.00 | Sala przedszkolna 3/4 latki |
24. | Aneta Milewska | czwartek | 11:30-12:30 | Sala nr 3 |
25. | Zbigniew Mirocha | czwartek | 11.30-12.30 | Pokój nauczycielski |
26. | Danuta Mudryk | środa | 4 | Pokój nauczycielski |
27. | Daria Oryńczak | środa | 5 | Pokój nauczycielski |
28. | Dorota Oryńczak | poniedziałek środa | 7.30-8.00 7.30-8.00 | Sala przedszkolna ,,Szuwarki” |
29. | Natalia Oryńczak | wtorek | 15.20-16.20 | Pokój nauczycielski |
30. | Lucyna Pelc | wtorek | 2 | Pokój nauczycielski |
31. | Aneta Pietrzyk | wtorek-piątek | 7.45-8.00 | Biblioteka |
32. | Katarzyna Sałyk | poniedziałek | 4 | Pokój nauczycielski |
33. | Karolina Senio | poniedziałek | 5 | Pokój nauczycielski |
34. | Katarzyna Szymańska | poniedziałek | 1 | Pokój nauczycielski |
35. | Krystyna Ślubowska | poniedziałek piątek | 7.30-8.00 7.30-8.00 | Sala przedszkolna 6 latki |
36. | Agnieszka Święta-Łastówka | czwartek | 5 | Sala nr 7 |
37. | Jadwiga Zając | środa | 5 | Sala nr 9 |