LITERATURA DLA DZIECI

Książka Opowieści o tym, co w życiu ważne jest osobliwym dialogiem rodzeństwa. Julka i Miłosz opowiadają o swoich codziennych doświadczeniach rodzinnych, szkolnych, koleżeńskich. Czasami się sprzeczają, czasami sobie pomagają, dzielą się rożnymi spostrzeżeniami, z uwagą wsłuchują się w niektóre opowieści dorosłych.

Opwieść o tym co w życiu ważne

Opowieści o tym, co daje moc to kontynuacja bestsellerowej książki Marka Michalaka pt. Opowieści o tym, co w życiu ważne. Tym razem wraz z autorem i bohaterami książki wędrujemy śladami życia, zdrowia, prawdy, piękna, wiary, pokory, wierności, lojalności, cierpliwości, pasji, solidarności, demokracji i innych wartości.

Opowieści o tym, co daje moc

LITERATURA DLA MŁODZIEŻY

„9 z dziewięciu światów” to kontynuacja cyklu Magnus Chase i bogowie Asgardu. Kolejna porcja niezapomnianych przygód i doskonałego humoru Ricka Riordana!
Magnus spędza kolejne dni w odwiedzinach u swojej kuzynki Annabeth. W tym samym czasie jego przyjaciele wpadają w tarapaty. I to niekiedy bardzo śmierdzące… A wszystko to dlatego, że próbowali dać sobie jakoś radę z hordą przygłupich olbrzymów, całą masą morderczych stworzeń oraz z bogami, których ulubionym zajęciem jest wsadzanie nosa w nieswoje sprawy. Czy uda im się odwlec Ragnarök przynajmniej do powrotu Magnusa? Jest tylko jeden sposób, aby się o tym przekonać.

9 z dziewięciu światów

Dzięki książce Manga krok po kroku dowiesz się:  jak rysować sylwetki i twarze w typowym dla mangi stylu,  w jaki sposób oddać ruch i emocje, jak komponować rysunek i wypełnić tło, jak operować perspektywą i posługiwać się kolorem, jak za pomocą ubioru oddać charakter bohaterów,  jak tchnąć życie w rysowane …

Manga krok po kroku

Loading